Дневен хидрантен крем што дава сјај

ден2,360.00

Опис

Сенаменски хидрантен крем што на лицето му дава здрав сјај. Кожата изгледа сјајно, дури и без шминка.

  • За само 7 дена ја намалува појавата на брчки и линии.*
  • Клинички тестирања покажуваат дека по само седум дена кожата станува помазна и помека.**
  • Клинички докажано дека по осум часа ја прави кожата двојно повлажна.***
  • Овој производ е идеален за секоја прилика кога сакате кожата да ви изгледа свежо и
  • свиленкасто мазна или кога сакате малку да ја навлажните.
  • Совршен за мажи и жени, одговара за сите типови кожа.
  • Без додадени парабени. Дерматолошки тестиран.

Ексклузивно формулиран со:
витамин Б3, антиоксидансите витамин Ц и Е и алоја вера, масло од сончоглед, екстракт од цвет на Spilanthe Acmella, масло од макадамија, масло од сусам.

Избери ја брзината и пакетот со кој што сакаш да почнеш

Оцени

Сеуште нема оцени.

Бидете првиот што ќе го оцени “Дневен хидрантен крем што дава сјај”

Your email address will not be published. Required fields are marked *