Guarana

ден1,235.00

Опис

Herbalife® Guarana содржи кофеин од семе од гуарана во прав.

ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ

  • Гварана, измешана со оранжов пеко, традиционален црн чај со фин и богат вкус
  • Содржи 32 mg кофеин од гварана.

ПРЕПОРАЧАНА УПОТРЕБА:  2 до 4 брикети на ден.

Избери ја брзината и пакетот со кој што сакаш да почнеш

Оцени

Сеуште нема оцени.

Бидете првиот што ќе го оцени “Guarana”

Your email address will not be published. Required fields are marked *