Rebuild Strength

ден3,080.00

Опис

Herbalife24 Rebuild Strength

Herbalife24 Rebuild Strength e високопротеински напиток за регенерација што се користи по вежби за сила.

ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ

  • Се користи по анаеробни вежби
  • Содржи 25 гр. протеин што помага за зголемување и одржување на мускулната маса и обезбедува протеин за уморните мускули
  • Железото помага за нормален метаболизам од кој се добива енергија, за создавање црвени крвни зрнца и за транспорт на кислород во телото
  • Без вештачки бои, ароми или засладувачи
  • Казеинот и протеинот од сурутка се висококвалитетни млечни протеини кои се познати по нивниот одличен состав на аминокиселини.

КОМУ МОЖЕ ДА ТИ КОРИСТИ REBUILD STRENGTH?

  • На секој што прави вежби со кревање тежина
  • Kросфит спортист по тренинг
  • За фудбалер што сака да изгради чиста мускулна маса
  • Било кој што треба да внесува храна богата со протеини

Избери ја брзината и пакетот со кој што сакаш да почнеш

Оцени

Сеуште нема оцени.

Бидете првиот што ќе го оцени “Rebuild Strength”

Your email address will not be published. Required fields are marked *